Listopad

Dovolte nám se s vámi milí čtenáři podělit o zážitky z měsíce listopadu. Za poslední měsíc jsme zažili několik projektových dnů, počínaje péčí o zdravý chrup, přes bramborový týden, až po správné zacházení s penězi. Dokonce k nám do školy zavítali s poutavou přednáškou o životě v lese pracovníci z pardubického ekocentra Paleta, a konečně jsme měli možnost u nás ve škole po delší době nasát divadelní atmosféru. Žáci si také vyzkoušeli, jaký je to pocit někomu zachránit život při akci „Na den záchranářem“. Část listopadu jsme opět strávili ve třídě u paní učitelky Spurné, protože u nás ve třídě to vypadalo takhle: